6
fullemptyempty

Galéria

Kuchynské linky


Ponúkneme Vám priestranné kuchynské linky, rozmanité úžitkové kusy nábytku, vhodné do domácnosti či iných priestorov všetko na mieru a podľa želaní.

Projekty a 3D návrhy


Na základe vašich predstáv a prianí, vám vytvoríme 3D návrh, podľa ktorého budete vidieť ako bude Váš nábytok vyzerať v skutočnosti. Ponúkneme Vám priestranné kuchynské linky a iné nábytky, rozmanité úžitkové kusy nábytku, vhodné do domácnosti, hotelov, kancelárií, zasadačiek, alebo čoraz vyhľadávanejšie vstavané skrine.

Nábytok na mieru


SPODSTAV, spol. s r. o.
dodáva jedinečný nábytok na mieru do bytov, domov, kancelárií, ale aj barov, reštaurácií a hotelov. Ak potrebujete kancelársky či hotelový nábytok, kuchynské linky, zariadenie detských izieb, spální, skríň alebo exkluzívny moderný nábytok, kúpeľňový nábytok, zariadenia interiéru alebo nábytok oblých tvarov. Súčasťou dodávky je samozrejme doprava a odborná montáž vyrobeného nábytku, prípadne zabudovanie kuchynských spotrebičov, ktoré si môžete sami vybrať z katalógov našich dodávateľov. Nábytok vytvárame len z toho najkvalitnejšieho materiálu.

Stolárska čínnosť


Na základe vašej požiadavky vytvoríme z dreva akýkoľvek výrobok. Rozumieme drevu.

EURO okná a dvere


Na základe Vašej požiadavky vyrobíme akýkoľvek tvar okna alebo dverí podľa Vašeho priania a požiadaviek. V prípade záujmu dodávame na prianie zákazníka doplnky k oknám, ako sú okenné žalúzie, protihmyzové sieťky, vonkajšie a vnútorné parapety, prostriedky na údržbu povrchovej úpravy.
Drevo ako jediný materiál má najnižšiu dĺžkovú rozťažnosť.

Stavebná činnosť

 

Naším krédom je Vaša maximálna spokojnosť, ponúkame Vám profesionálny prístup a kvalitnú realizáciu stavebných diel.